KILKA SŁÓW O NASZEJ FIRMIE

Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników oraz stabilna pozycja na rynku sprawia, że jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom stolarkę PCV i ALU w cenach producenta przy zachowaniu znakomitej jakości użytych materiałów. Nasi pracownicy dobiorą dla Państwa okna dopasowane do potrzeb (rodzaju wnętrza) i budżetu.

J&S Janusz Kurek – twój dostawca okien i drzwi

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Jesteśmy autoryzowanym producentem stolarki okiennej i drzwiowej PCV na profilu VEKA. Jest to niemiecki profil w klasie A bez dodatku ołowiu, okna wykonane są z tego samego są solidne, trwałe, mają lepsze właściwości izolacyjne, cieplne, akustyczne.

Jesteśmy również producentem stolarki okiennej i drzwiowej aluminiowej na systemie ALIPLAST – profil belgijski. Wykonujemy i montujemy fasady aluminiowe i ogrody zimowe. Wykonujemy i montujemy także drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, drzwi przesuwne automatyczne i ręczne, naświetla, witryny sklepowe, wszelkiego rodzaju zabudowy wewnętrzne, zabudowy balkonów, ścianki działowe. W swojej ofercie posiadamy również rolety, żaluzje, bramy garażowe, parapety, moskitiery.